SPARTA ANTRENMANI!

SPARTA ANTRENMANI!

SPARTA ANTRENMANI

Vücut ile beyin arasındaki koordinasyonu sağlayan, yağ yakımını maksimum düzeyde tutan, müzikleriyle motivasyonu çok yüksek düzeylere çıkaran bir grup dersidir.

Gerçek gücü gerçek antrenman keyfini ve kaslarınızın ne kadar yanacağını bu antrenmanla hissedeceksin! Amacınız gizemli bir vücut ise kesinlikle doğru sayfadasınız! T-Shirt giydiğinizde parçalı görünen kaslar mı? O zama doğru yerdesin! Kas liflerinizi en ince noktasına kadar zorlayacaksın! Bununla beraber düzenli bir beslenmeyle sonuç çok daha mükemmel olacak. Bir çok sporda olduğu gibi beslenme ilk sırada geliyor. Ardından iyi dinlenme ve son olarakta kaslarımızı yığratacağımız antrenman modeli gelir! Birinden biri eksik olduğunda sonuca ulaşmak zor olur. Sonuç tek! Sparta ve fit bir vücut!!! Bu antrenmanda amacımız kilo vermekten ziyade vücudumuzun sıkı ve diri olmasıdır! Eğer kas yoğunluğunuz artar ve sıkı bir vücuda sahip olursanız insanlar sizi fark edecekler!  Bu durum zaten sizin motivasyonunuzu fazlasıyla artıracaktır! Yazın plajda TShirtünüzü çıkartmak artık hayal değil gerçek olacak!!! İnsanların ne dediğini düşünmeden sadece kendine inanıp bir başarı elde etmek hep hayal gibi görünüyor. Ama inanmak gerçekten çok önemli! İnancını kaybetmeden, motivasyonunu düşürmeden bunu yapabilirsin! Gerçek motivasyondan bahsediyorum tabi ki! Hayal ürünü motivasyondan değil! İşte o zaman sonuç en mükemmeli olacak! 

 Bu antrenmanda genel anlamda bütün vücudumuzu çalıştırıyoruz. Bosu, gymstick, dumbell, theraband, fitness circle gibi bir çok ekipmanıda antrenman sırasında kullanılıyorum. Dev set, süper set, compound set, drop set vb metodlarıda kişiye göre kullanıyorum.  Sparta antrenmanını tek başına yapmam mümkün mü? Evet mümkün. Grup halinde kişi sınırı olmaksızın yapılan antrenmanı bireysel olarak veya (Couple) 2 kişi şeklinde uygulatabiliyorum. Sparta antrenmanını deneyimlemek ve sonuca ulaşmak istiyorsanız benimle iletişime geçin!

Paylaş :

rifatozkok@gmail.com